O nás

Naša firma KM STAV s.r.o. je na trhu 2 roky. Počas tohto obdobia sme boli obohatení o mnohé skúsenosti. Prispôsobujeme sa novým technológiám, ktoré dokážu uľahčiť a skvalitniť našu prácu. Sme tím zodpovedných a školených odborníkov, preto Vám môžeme zabezpečiť kvalitu a presnosť odvedenej práce. Pri každej realizácii projektu dodržiavame technologické postupy a nezanedbávame ani najmenšie detaily, ktoré sú v mnohých prípadoch dôležité.


Firma KM STAV s.r.o. poskytuje širokú škálu stavebných prác. Hlavnou činnosťou firmy je realizácia stavebných diel menšieho (rodinné domy) ale aj väčšieho (občianska vybavenosť) rozsahu. Zaoberáme sa taktiež výstavbou miestnych komunikácii a inžinierskych sietí.

Nanášanie strojových sadrových omietok tiež patrí medzi naše poskytované služby.

Sme v neustálom kontakte so zákazníkom, takže sme schopní okamžite riešiť vzniknuté problémy, vysvetliť nejasnosti poprípade vieme poskytnúť odbornú konzultáciu.


Našim cieľom je dobre odvedená práca v dohodnutých termínoch a spokojnosť zákazníka.

rýchle pôžičky     apartmány Chorvátsko      ubytovanie Tatry    ubytovanie Vysoké Tatry    led žiarovky     fashion photographer     pizza Poprad      frézovanie komínov